Viber (Türkçe)

Viber (Türkçe)

5 üzerinden 4.6 puan

Viber (Türkçe) Hakkında

Viber ÜCRETSİZ, basit, hızlı ve en güvenli mesajlaşma ve arama uygulaması. Dünya çapında 1 milyardan fazla kullanıcı için tercih edilen haberci! Şimdi ücretsiz olarak metin gönderin ve yüksek kaliteli kristal netliğinde telefon görüşmeleri yapın.

Viber tamamen ücretsizdir. Tek ihtiyacınız olan bir veri planı veya Wi-Fi bağlantısıdır. Ücretsiz uluslararası aramalar yapın, kısa mesaj gönderin, grup sohbeti açın ve çok daha fazlasını yapın! Kim olduklarından veya nereden geldiklerinden bağımsız olarak insanlarla bağlantı kurmak için Viber'i bugün indirin.

Viber ile sınırsız çağrılara, sonsuz mesajlaşmaya ve yüksek kaliteli görüntülü sohbete erişebileceksiniz!

Viber neden sizin için mükemmel bir metin ve video habercisi?

Tamamen Senkronize Masaüstü ve Tablet Uygulamaları
Viber, bilgisayarınız ve dizüstü bilgisayarınızla tamamen senkronize edilir. Tüm mesajlarınızı ve çağrılarınızı görebilir ve onlarla doğrudan masaüstünüzden veya Android tabletinizden sohbet edebilirsiniz.

Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Arama Yapma
Ücretsiz olarak arkadaşlarınıza ve ailenize kristal netliğinde sesli ve anında görüntülü görüşmeler yapın! Canlı sohbet, bağlantıda kalmak için harika bir fırsattır.

Viber Out ile Sabit Hatlara Düşük Maliyetli Aramalar Yapın
Sabit hatlara, Viber olmayan kullanıcılara veya Viber Out’un düşük maliyetli uluslararası arama hizmetine sahip bir internet hizmeti veya cep telefonu olmayan herkesi arayın.

Ücretsiz Mesaj Gönder
Bağlantıda kalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ücretsiz kısa mesaj gönderin, fotoğraf, çıkartma veya GIF, video veya başka bir dosya paylaşın. Viber sms manifatura hayranları için harika bir alternatif!

Grup Sohbeti Aç
250 üyeye kadar grup sohbeti açarak arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla sohbet edin. Birlikte konuşun ve kısa mesaj gönderin!

% 100 Gizlilikle Sohbet Et ve Ara
Uçtan uca şifreleme sayesinde, Viber'de paylaştığınız her türlü bilgi her zaman kendinizle konuştuğunuz kişi arasında kalır. Gönderdiğiniz herhangi bir mesaj, cihazınızdan alıcıya, yalnızca cihazlarının bir şifreleme anahtarı kullanarak düz metne çevirebileceği şifreli bir kod biçiminde ilerler. Şifreleme anahtarları yalnızca kullanıcı cihazlarında bulunur ve başka hiçbir yerde yoktur. Böylece, hiç kimse - Viber bile - mesajlarınızı okuyamaz.

Gizli Sohbetleri Kendini Yok Et
Mesajınız okunduktan sonra alıcınızın telefonundan otomatik olarak silinmesi için, sohbetinizdeki her mesaj için kendi kendini imha eden bir zamanlayıcı ayarlamanıza izin veren bir Gizli Sohbet başlatın. Viber güvende! Verilerinizin gizli olduğundan emin olmak için şifreli mesajlaşmayı destekliyoruz.

GIF'ler ve Viber Çıkartmaları ile Kendinizi İfade Edin
Kelimeler sadece çok şey söyleyebilir! Sonsuz GIF'ler ve Viber Sticker Market'ten 35.000'den fazla çıkartma ile her duygularınızı ifade edin. Sohbet etmek düşündüğünüzden daha eğlenceli!

Sınırsız Üye ile Viber Topluluğu Kurun
Ne ile ilgileniyor olursanız olun, artık kendi Viber Topluluğunuzu oluşturabilirsiniz! Paylaşılan bir konu veya tutku hakkında sınırsız sayıda kişiyle etkileşim kurun. Tüm çekimleri çağırabileceğiniz benzersiz bir sohbet alanında yeni konuşma özelliklerinin yanı sıra her zamankinden daha fazla yönetici kontrolünün keyfini çıkarın.

Sohbet Uzantıları ile Konuşmanızı Zenginleştirin
Favori bağlantılarınıza kolay erişim, özel Viber çıkartmaları, GIF'ler ve videolar, Yelp, YouTube, Rezervasyon, Spotify ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli yararlı Sohbet Uzantıları ile sohbetlerinizi renklendirin.

Viber Out Abonelikleri, uygulama içinde satın alınan ve planınıza bağlı olarak aylık veya haftalık olarak yenilenen belirli bir hedefi aramak için birkaç dakikadır. Play store üzerinden abone olursanız, satın alma işlemi onaylandığında ödeme hesabınıza yansıtılır. Geçerli sürenin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece abonelikler otomatik olarak yenilenir. Hesabınız bu yenileme için geçerli dönemin sonundan 24 saat öncesine kadar seçtiğiniz plan oranında ücretlendirilir. Cihazınızdaki Play Store Hesabı ayarlarınıza giderek aboneliğinizi yönetebilir ve otomatik yenilemeyi istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Viber, e-ticaret ve finansal hizmetlerde dünya lideri olan Rakuten Group'un bir parçasıdır.
Viber Free Messenger'ı Şimdi Kurun ve Bağlanmaya Başlayın!

Viber (Türkçe) Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    12.9.5.2

  • Publish Date:

    2020-05-07

  • Requirement:

    Android 4.2+