Layout

Layout

5 üzerinden 4.8 puan

Layout Hakkında

Instagram'ın en yeni uygulaması kolaj yapmak için daha iyi bir yoldur. Düzen, kendi fotoğraflarınızı yeniden karıştırarak ve arkadaşlarınızla paylaşarak benzersiz bir düzen oluşturmanıza olanak tanır.

Galerinizden fotoğraflar seçin veya ani çekimler yapmak için yerleşik Fotoğraf Kabini'ni kullanın ve anında havalı bir kolajda düzenlendiğini görün. En sevdiğiniz düzeni seçin, sonra kendiniz yapmak için düzenleyin.

Mizanpajın pürüzsüz, sezgisel süreci size tam yaratıcı kontrol sağlar. Görüntüleri aynalamak, çevirmek veya değiştirmek, dokunmak için basılı tutun, yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için sıkıştırın veya yeniden boyutlandırmak için tutamaçları çekin. Editörsünüz, bu yüzden şeyleri bir araya getirme şeklinizle yaratıcı olun - bir hikaye anlatabilir, bir kıyafet gösterebilir veya sadece ekleyebilir, zar atabilir ve bir ruh hali veya tema iletmek için normal fotoğraflarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz.


**ÖZELLİKLERİ**

* Eğlenceli, kişiselleştirilmiş düzenler ve kolajlar oluşturmak için bir seferde en fazla 9 fotoğrafınızı yeniden karıştırın.
* İçlerindeki kişilerle fotoğrafları hızlı bir şekilde bulmak için Yüzler sekmesini kullanın.
* Hızlı, kendiliğinden çekimler yaparak Photo Booth modunda anı yakalayın.
* Düzenlerinizi galerinize kaydedin ve sorunsuz bir şekilde Instagram'a veya diğer ağlara paylaşın.
* Son Kullanılanlar sekmesinde seçtiğiniz son 30 fotoğrafı kolayca görün.
* Düzenlerinizi ve kolajlarınızı daha sonra öne çıkmaları için Instagram'ın filtreleri ve yaratıcı araçlarıyla eşleştirin.
* İndirin ve hemen bir düzen veya kolaj oluşturmaya başlayın. Kayıt veya hesap gerekmez ve akışınızı bozan karmaşa olmaz.

Layout Etiketleri

Layout Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.3.11

  • Publish Date:

    2018-10-29

  • Requirement:

    Android 4.4+