Fruit Nibblers

Fruit Nibblers

5 üzerinden 4.4 puan

Fruit Nibblers Hakkında

ANGRY BIRDS'in yaratıcılarından, CUTE karakterleri ile MEYVE bulmaca oyunuyla en lezzetli 3 maç oyunu geliyor. NUMBLERS ile tanışın - sadece YUMMY meyvesi yemek isteyen balıklı arkadaşlarınız - TÜM nefis meyveler! Om nom nom!

Tüm eğlence ve oyunlar değil mi? Bravo! Buraya meyve partisi! Adanın sürüngen sakinleri, tüm meyvelerini toplayan sucul parti hayvanları grubumuzdan çok mutlu değiller ve onları her fırsatta durdurmaya çalışacaklar. Düzenli bir meyve akışını sağlamak ve bu hantal destandaki sinir bozucu kertenkeleleri atlatmak için Nibblers'ın özel güçlerini kullanmak size kalmış!

-----------------------------

*** KIZGIN KUŞLARIN YARATICILARINDAN ***
Angry Birds'ün arkasındaki ustalar, nibblers'leri zanli mizahları, güzel bir tasarım stili ve eğlenceli ve tatmin edici bir oyunla kök saldı!

*** NIBBLER'İYLE TANIŞIN ***
Coral, Octo ve diğer Nibblers'lerde aramak için dört, beş veya daha fazla meyve eşleştirin. Bu balıkların kolları biraz püf noktaları var. Daha fazla meyve munch, kertenkeleleri devirmek ve engelleri çıkarmak için özel yeteneklerini kullanın.

*** EĞLENCE VE RAHAT ***
Nibblers öğrenmek çok basit! Sadece üç benzer meyveyi eşleştirin ve kemiriyorsunuz! Almak ve oynamak kolaydır, ancak 200'den fazla seviye ve daha fazlası ile her zaman yeni bir meydan okuma var!

*** DALGALARDAN, GENÇLERE ***
Her zaman eklenen yenileriyle bir ada atlamalı maceraya atılın ve çok sayıda benzersiz ve şaşırtıcı seviyede engelleri aşın!

*** ARKADAŞLARLA OYNAMAK ***
Sosyalleşin! Facebook'a bağlanın ve liderlik tablolarında arkadaşlarınıza meydan okuyun, ada haritasında ilerlemelerini görün ve özel hediyeler paylaşın!

*** ARKADAŞIMIZDA DEĞİL ***
Pullu baddies yığınları meyve partinizi çökertmeyi amaçlıyor. Bir kertenkelenin yanındaki meyveleri eşleştirmek ambalajı göndermek için yeterlidir, ancak daha sert düşmanlarla ilgilenmek için kurnaz olmanız gerekir - ve patron savaşları meyve eşleştirme becerilerinizi en zorlu kertenkelelere karşı çukurlaştıracaktır.


-----------------------------

Balıkların yemek değil ARKADAŞ olduğu bir TOPLUMUZ var, en yeni haberler için şimdi katılın:

Takip et: http://www.twitter.com/nibblersgame

Beğen: http://facebook.com/nibblersgame

Pin: http://pinterest.com/nibblersgame

-----------------------------

Sorun yaşıyorsanız? Support@rovio.com adresinden destek ekibimize bir mesaj gönderin

-----------------------------

Nibblers oynamak tamamen ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Nibble'ınızı alma zamanı!

Kullanım Koşulları: https://www.rovio.com/terms-of-service
Gizlilik Politikası: https://www.rovio.com/privacy


Bu oyun şunları içerebilir:
- 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
- Herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeli ile oyuncuları oyundan uzaklaştırabilen doğrudan internet bağlantıları.
- Rovio ürünlerinin ve ayrıca belirli ortakların ürünlerinin reklamları.
- Uygulama içi satın alma yapma seçeneği. Fatura ödeyen kişiye daima önceden danışılmalıdır.

Fruit Nibblers Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.22.10

  • Publish Date:

    2018-08-17

  • Requirement:

    Android 4.1+