Chat,Flirt,Video, w/ Strangers & Friends: Camfrog

Chat,Flirt,Video, w/ Strangers & Friends: Camfrog

5 üzerinden 4.45 puan

Chat,Flirt,Video, w/ Strangers & Friends: Camfrog Hakkında

Sizinle tanışmayı bekleyen milyonlarca üyeyle tanışın, flört edin, sohbet edin! Anonim olun, yabancılarla sohbet edin veya tüm dünyadaki insanlarla tanışmak, flört etmek ve bağlantı kurmak için gerçek kendi sohbetiniz olun!

Camfrog, insanların herhangi bir uyumlu cihazda küresel olarak yeni bağlantılar kurmasını sağlayan görüntülü sohbet topluluğudur! Bir yabancı sadece buluşulmayı bekleyen başka bir arkadaş, ne bekliyorsun?

Camfrog, yeni insanlarla tanışmak ve sizi arkadaşlarınızla, akranlarınızla bağlantı kurmak ve dünya çapında arkadaşlar bulmak için ücretsiz grup görüntülü sohbet sağlar. Müzik, politika, spor ve daha fazlası hakkında canlı olarak yazılı, sesli ve görüntülü sohbet için binlerce grup sohbet odamızdan birine katılın - ilgi alanlarınız ne olursa olsun, konuşmaya hazır bir arkadaş dünyası var. İstediğiniz herhangi biriyle özel video görüşmeleri yapmak için Camfrog'u da kullanabilirsiniz.

Bilgisayar veya mobil cihazınızın konforunda karaoke için arkadaşlık kurun, arkadaş bulun veya uluslararası alanda yeni insanlarla tanışın. Özel görüşme mi istiyorsunuz? Özel sohbet odanızı oluşturmak için bire bir mesajlaşma özelliklerimizle arkadaşlarınızı doğrudan mesaj veya görüntülü arama yapın.

Sosyal teknoloji ve video görüşmesinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Camfrog, canlı grup video sohbetleri veya özel video görüşmeleri yoluyla yeni insanlarla tanışmanıza ve arkadaş bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Görüntülü sohbet ve arkadaş bulmak için ücretsiz uygulamayı indirin ve sohbet odalarımızı şimdi keşfedin:

-FREE: Metin, ses ve arkadaşlarınızla canlı görüntülü sohbet indirmek için ücretsizdir; daha fazla kamera görüntülemek, aynı anda daha fazla sohbet odasına katılmak, daha fazla yeni insanla tanışmak ve daha fazla arkadaş bulmak için yeni sürüme geçin. Ayrıca, uluslararası mesajlaşma veya video görüşmesi için ekstra ücret alınmaz. Bütçeniz ne olursa olsun, görüntülü ve sesli sohbetler kolayca yeni insanlarla tanışmanıza ve Camfrog'da arkadaş bulmanıza olanak tanır.

- ÖDÜLLER KAZANIN: Her gün yayın yapmak veya hediye göndermek gibi günlük akışları tamamladığınızda ücretsiz Sanal Hediyeler kazanın! Ücretsiz hediyeler kazanma yolunda ilerlemenizi izleyin!

- ÖZEL SANAL HEDİYE MAĞAZASI: popüler kültür karakterleri ve sevdiğiniz markaların özel görünümleriyle Camfrog ekosistemine özel sanal çıkartmalar ve hediyeler gönderin ve alın; canlı bir grup görüntülü sohbetine veya özel görüntülü aramaya başladığınızda, yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş bulmak için hediyeleri bir buzkıran olarak göndermeyi deneyin. Gönderilen veya alınan her hediye Camfrog üyesi olarak özel statüye puan kazanır.

-DİNAMİK VE ADAPTABLE: herhangi bir cihazda çalışır. En sevdiğiniz sohbet odasını dinlemek, özel bir video görüşmesi yapmak veya başka bir şey yaparken bir arkadaşınızla canlı görüntülü sohbet etmek istiyorsanız Camfrog cihazınızın arka planında bile çalışacaktır. Bir daha asla harika bir anı (veya uluslararası görüntülü aramayı) kaçırmayın.

-PUBLIC VEYA ÖZEL: canlı grup görüntülü sohbet başlatmak, yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş bulmak, binlerce canlı grup sohbet odalarımızdan birine katılmak ve grup görüntülü görüşme yapmak için kam atlamak isteyen sosyal kelebek için; daha özel bir şey istiyorsanız, arkadaşlarınızı özel bire bir sohbet odasında kısa mesajlaşmayı, görüntülü aramayı veya sesli aramayı deneyin.

ULUSLARARASI TOPLUM, YEREL FLAVOR: yeni insanlarla tanışmak, arkadaş bulmak, yeni arkadaşlar aramak, yeni bir dil öğrenmek, en sevdiğiniz şarkıyı dinlemek, şehir seçimlerinizdeki sosyal sorunları incelemek veya sadece canlı yayın başlatmak için benzer düşünen insanlarla grup görüntülü sohbet, Camfrog sizin için bir sohbet odasına sahiptir. Belirli bir konu bulamıyor musunuz? Bir grup oluşturun ve kendi sohbet odanızı barındırın.

SINIRSIZ VİDEO: ilginizi çeken gruplar ve odalarda sınırsız sayıda yüksek kaliteli canlı kamera görüntüleyin. Kameradan utanan? Canlı grup görüntülü sohbetine veya biriyle bire bir özel video görüşmesine geçmeden önce canlı olan yeni insanlarla tanışmak için sesli ve yazılı sohbet yoluyla sosyalleşin.

Uygulamalarımızı beğendiyseniz, lütfen App Store'da bizi değerlendirmek için bir dakikanızı ayırın. Hata raporları veya şikayetler için helpdesk@camfrog.com adresine e-posta gönderin. Her mesajı okur ve yanıtlarız.

Bizim gibi ve bağlı kalın!
Facebook: @Camfrog
Twitter: @Camfrog
Instagram: @CamfrogLive
YouTube: https://www.youtube.com/camfrog

Hizmet Şartları: http://camfrog.mobi/terms
Gizlilik Politikası: http://camfrog.mobi/privacy

Chat,Flirt,Video, w/ Strangers & Friends: Camfrog Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    7.7.0.7

  • Publish Date:

    2020-03-18

  • Requirement:

    Android 4.1+