Angry Birds 2

Angry Birds 2

5 üzerinden 4.75 puan

Angry Birds 2 Hakkında

Angry Birds, ilk sürümü piyasaya sürüldüğünden beri sayısız övgü ve şaşırtıcı indirme aldı. Domuzları yumurtaları çalmak için misilleme yapmak için, kuşlar vücutlarını silah olarak kullanırlar ve domuzların kalesine saldırmak için sapanlar tarafından sapanlarla kendilerini fırlatırlar.

Angry Birds 2, devamı olarak oyunu daha yüksek bir seviyeye itiyor. Yeni oyun bazı çok daha ilginç özellikler içeriyor.

Yumuşak renkli ortamlar: sabah ve akşam, güneşli ve yağmurlu günlerin değişiklikleri; gökkuşağı, bulutlar, şelaleler, çiçekler ve ağaçlar. Üstün grafikler ultra net dinamik güzel resimler yapar.
Hoş sesler: gök gürültüsü kükreme, böceklerin çağrıları ve hayvanların çığlıkları, eğlence dolu her şey.

Grafik ve ses efekti bir yana, diğer bazı özellikler de oyuna ekstra puan kazandırıyor. Bu versiyonda, oyuncular düşmanın kalesinin tasarımına göre kaçmak için doğru beceri kuşunu seçebilirler.

Angry Birds çok aşamalı bir oyundur. Gümrük beyannamesi modu, bir sonraki seviyeye girmek için anahtarı almanızı gerektirir. Yıldızlar belirli bir seviyeye ulaştığında, farklı alanlara girebilirsiniz.

Diğer versiyonlarda olduğu gibi, Angry Birds 2'de arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak meydan okuyabilirsiniz. Çevrimiçi turnuvalarda oynayabilir ve kuşlarınızı düzleştirmek ve gezegendeki en zorlu rekabete karşı koymak için tüyler kazanabilirsiniz.

Angry Birds 2'yi oynamak tamamen ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Her iki durumda da, o dönen domuz üzerinde yıkım yağmaya hazır olun!

Bu oyun şunları içerebilir:
- 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
- Oyuncuları oyundan uzaklaştırabilen ve herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeli olan doğrudan internet bağlantıları.
- Rovio ürünlerinin ve ayrıca üçüncü tarafların ürünlerinin reklamları

Bu oyun internet bağlantısı gerektirebilir ve sonraki veri aktarım ücretleri uygulanabilir. Oyun ilk kez oynatıldığında, ek içeriğin bir defaya mahsus indirilmesi söz konusudur.

-----------------------------
Takip et:
https://www.facebook.com/angrybirds
https://twitter.com/AngryBirds
-----------------------------

Angry Birds 2 Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    2.40.4

  • Publish Date:

    2020-05-06

  • Requirement:

    Android 4.1+